• tekst
  • Laev tõstis purjed öises fjordis ...

Minust

Triin Astroloogilist nõustamist õppisin aasta Suurbritannia koolis Mayo School of Astrology ja viis aastat Austraalia koolis Canopus Academy of Astrology. Olin olnud huvitatud sellest juba aastaid ning raamatute abil ka käsitsi sünnikaardi koostamise ja selle tõlgendamise ära õppinud, kuid vajasin kindlust, et see, mida mina sünnikaardis näen, võiks ka päriselt nii olla. Võib ju juhuslikult pillatud lause inimese mällu sööbida ja tema elu oluliselt mõjutada.

Sünnikaarte ja tulevikuprognoose olen koostanud inimestele alates 2002. aastast. On neid, kes käivad konsultatsioonis kord aastas, et oma prioriteete selleks aastaks paika panna või ettevõtmisi paremini ajastada. Teised jälle tulevad kriisiperioodil ja uuesti kohtume võib-olla alles paari aasta pärast. Mul on olnud au kaasa elada nende lugudele, mille värviküllus on rikastanud ka minu enda elu.

Olen Eesti Astroloogide Liidu liige ja Eesti Astroloogia Instituudi õppejõud. Minu sünnikaart soosib mitme alaga tegelemist, et motivatsioonitase püsiks kõrge ja seetõttu tegelen astroloogi töö kõrvalt endiselt vähesel määral ka inglise keele õpatmisega ning tõlgin ärialaseid ja spirituaalse sisuga raamatuid ja filme.